RoBiN OIL

Bezobslužné čerpání PHM s bankovní kartou v Rožmberku nad Vltavou.

              Technologickou novinkou na řadě českých čerpacích stanicích jsou moderní tankovací automaty. Tank-automat umožní bezobslužně načerpat pohonné hmoty a zaplatit bankovní kartou. První čerpací stanice společnosti RoBiN OIL s bezobslužným tank-automatem, akceptujícím bankovní karty VISA a EuroCard / MasterCard, byla zprovozněna  v květnu 2023 v Rožmberku nad Vltavou Samoobslužné čerpání je pro zákazníka rychlé a pohodlné. Tank-automat zajišťuje  přijímání plateb a  tisk účtenek - dokladů o platbě. Řízení čerpací stanice obstarává pokladní systém.

                    Vlastní čerpání PHM je shodné jako na běžné čerpací stanici, rozdíl je pouze v placení. Zastavte vozidlo u vybraného výdejního stojanu a přistupte k platebnímu terminálu. Platební terminál je obdobou bankomatu s tím rozdílem, že místo peněz obdržíte pohonné hmoty. Bankovní kartu zasunete do čtecího zařízení a řídíte se pokyny na displeji tankautomatu. Budete vyzváni k zadání maximální částky, za kterou chcete čerpat pohonné hmoty. Po zadání osobního čísla (PIN) provede terminál ověření Vašeho požadavku s autorizační centrálou banky.. Po úspěšné autorizaci budete terminálem vyzváni k výběru výdejního stojanu, u kterého budete čerpat. Přejdete ke stojanu a načerpáte běžným způsobem. Můžete načerpat maximálně množství odpovídající autorizované částce, nebo jakékoliv menší množství PHM. Při dosažení autorizované částky se výdej samovolně zastaví. Pokud natankované množství PHM nedosáhne zadané autorizované částky, je rozdíl z blokované platby vrácen na účet platícího zákazníka. Po ukončení čerpání a zavěšení výdejní pistole můžete opustit čerpací stanici.

                     Pokud požadujete účtenku a doklad o zaplacení, vrátíte se k platebnímu terminálu, na obrazovce zvolíte ikonu tisk a tím si vyžádáte tisk dokladu. Vaše čerpání je dokončeno.   Je jen na Vás bez obav tuto novinku vyzkoušet.