RoBiN OIL

Prodejny SENZA AREA

S logem SENZA AREA máte jistotu, že vždy načerpáte nové síly k další cestě a vyberete si své oblíbené zboží. To vše v plném servisu spojeném s maximálně ochotnou péčí příjemného personálu.

Všechny prodejny na našich čerpacích stanicích s logem SENZA AREA jsou navrhovány tak, aby se v nich každý zákazník cítil příjemně a rychle nalezl požadované zboží. I přesto chápeme, že je mnoho zákazníků, kteří upřednostní nákup  s poradenstvím a odbornou pomocí. V takovém případě jsou vám naši prodejci plně k dispozici s radou a odborným předvedením.


Prodejny SENZA AREA nabízejí velice široký sortiment převážně potravinářského zboží, drogérie, denního tisku, hraček, autokosmetiky, olejů a autodoplňků. Samozřejmostí je také nabídka kvalitních vín, alkoholických i nealkoholických nápojů, celé řady dárkového zboží, včetně bonbonier a luxusních cukrovinek. Nezapomněli jsme ani na čerstvě řezané květiny, které často našim zákazníkům doslova vytrhnou trn z paty.

 


Pevně doufáme, že nezklameme žádného z našich zákazníků a bude nás těšit, navštívíte-li při vašich cestách bohatě zásobený shop některé z čerpacích stanic sítě společnosti RoBiN OIL.

 

 

 

Kde můžete využít nabídky prodejen SENZA AREA?


Bakov nad Jizerou, Bělá pod Bezdězem, Běšiny, Bílina, Blatná, Borovy, Brno - Slatina, Budčeves, České Budějovice, Čtyři Kameny, Dlouhá Ves, Drhovle, Folmava, Harrachov, Horažďovice, Cheb, Chlumčany, Chomutov, Chotíkov, Chotoviny, Chrášťany, Kaplice, Kladno - Švermov, Klatovy, Kopidlno, Kroměříž, Markvartice, Most, Čepirohy, Mýto, Odolena Voda, Písek, Poděbrady, Praha - Chuchle, Praha - Kobylisy, Praha - Libeň, Praha - Motol, Praha - Podbaba, Praha - Švehlova, Praha - Vysočanská radiála, Rakovník, Rožďalovice, Rtyně v Podkrkonošší, Rumburk, Rýmařov, Skuteč, Sokolov, Stará Boleslav, Strakonice, Středokluky, Trutnov, Tlumačov, Turnov, Unhošť, Vimperk, Velké Březno, Vojtanov, Volary, Vysočany, Zlín,  Pištín