RoBiN OIL

Mycí linky a mycí boxy

Využijte služeb některého z našich mycích zařízení a můžete si být jisti tím, že se vašemu vozu dostane nejlepší péče. Špičkovou mycí technologii doplňuje účinná a přitom šetrná mycí chemie, která si poradí s každou nečistotou.

Pro zákazníky, kteří  si chtějí umýt vůz sami,  jsou na našich čerpacích stanicích připraveny ruční mycí stroje. Tyto vysokotlaké čističe poskytují tlak vody přibližně 100 barů, který plně dostačuje na účinné umytí a přesto nehrozí poškození laku.

Kromě samotného umytí nabízíme také možnost ošetřit povrch vozu speciálním voskem, který výrazným způsobem omezí opětovné znečištění a zároveň působí jako ochrana proti nepříznivým vlivům (sůl, prach, hmyz, kyselé deště a další).

Vrcholem nabídky v oblasti čištění vozidel, jsou služby poskytované na čerpacích stanicích Horažďovice, Kladno - Dříň, Kroměříž a Tlumačov. Na těchto stanicích jsme schopni vašemu vozu vdechnout čistotu, která nezná kompromisy. Po běžném umytí a navoskování karoserie je vozidlo předáno k vyčištění interiéru, které zahrnuje: vyluxování a následné tepování potahů, koberečků a stropu, vyčištění mezidveřních prostor, vyčištění a ošetření vnitřních a vnějších plastů a nakonec vyleštění zasklení a zrcátek. Využijte této profesionální služby a vraťte svému vozu krásu a eleganci.

 


Kde můžete využít služeb mycí linky ?

Bakov nad Jizerou, Bělá pod Bezdězem, Bílina, Blatná, Brno - Slatina, České Budějovice, Cheb, Chomutov, Harrachov, Horažďovice, Jítrava, Kaplice, Kladno - Švermov, Kroměříž, Čepirohy, Mýto,Neštěmice, Nymburk, Poděbrady, Praha - Chuchle, Praha - Libeň, Rakovník, Praha - Vysočanská radiála, Rumburk, Rýmařov, Stará Boleslav, Skuteč, Sokolov, Strakonice, Tlumačov, Unhošť, Vilémov, Vimperk, Folmava, Pištín


Kde můžete využít služeb ručního mytí ?

Bakov nad Jizerou, Bílina, Cheb, ChotíkovKladno - Dříň, Kladno - ŠvermovKroměříž, Most, Odolena Voda, Písek, Praha - Kobylisy, Praha - Libeň, Rtýně v Podkrkonoší, Rýmařov, Skuteč, Strakonice, Tlumačov, Trutnov, Velké Březno, Volary, Pištín, Veltrusy