RoBiN OIL

Speciální nabídka

Uplynulá léta budování image firmy RoBiN OIL přinesla výsledky nejen v kvalitě sítě našich čerpacích stanic, ale i v nárůstu počtu našich pravidelných zákazníků, kteří dokáží ocenit kvalitu pohonných hmot, příjemné prostředí a ostatní související služby.

Budeme rádi, když dalším důvodem pro vaše návštěvy bude také naše pravidelná speciální nabídka. Slovní spojení "speciální nabídka" v nás automaticky vyvolává očekávání čehosi mimořádného. Něčeho, čemu je třeba věnovat zvýšenou pozornost. Očekáváme silný dojem, estetický zážitek a vysokou kvalitu.

Naší speciální nabídkou sledujeme nejen naplnění tohoto všeho, ale chápeme jí také jako ocenění věrnosti našich zákazníků, pro které je již dlouhodobě značka RoBiN OIL výrazem kvality.

A navíc - vždyť přece vlastnit značkové zboží je IN.

Kanystr s logem RoBiN OIL

altSpolečnost RoBiN OIL připravila pro svou síť další produkt nesoucí její logo. Jde o kanystr na pohonné hmoty o objemu 5 litrů, který je pro mnoho řidičů nepostradatelnou doplňkovou výbavou vozu. Kanystr je vybaven uzávěrem s dokonalým těsněním a elastickou hubicí pro snadné nalévání s odvzdušněním.

 

  • kanystr vyroben z vysokomolekulárního HDPE a je tedy odolný proti povětrnostním  vlivům a UV záření
  • kanystry jsou odolné vůči mechanickému poškození
  • speciálně konstruován pro přepravu a skladování PHM a hořlavin I. a II. třídy 
  • kanystry splňují nejvyšší nároky na bezpečnost

Tažné lano s logem RoBiN OIL

alt

Na čerpacích stanicích je pro vás připraven další z řady produktů s logem RoBiN OIL.

Jedná se o samosvorné tažné lano, které je určeno pro tažení vozidel do celkové hmotnosti 3000 kg.

Použití lana je jednoduché a zvládne jej každý motorista. Jen připomínáme, že u současných moderních vozidel je před vlastní instalací lana třeba nejprve vyjmout ze zavazadlového prostoru tažné oko. Po odstranění krytky v předním (zadním) nárazníku naleznete místo, do kterého tažné oko našroubujete.

 Samosvorné lano je specifické tím, že k upnutí mezi  tažným a taženým vozem není potřeba používat žádné další háky či karabiny.

 

 

 

Návod k použití:altalt

  • Jednou rukou uchopte lano těsně před okem a mírně jej v tomto místě stáhněte k sobě. Tím se lano rozšíří do stran a uvolní konec lana z vnitřního pletení.
  • Provlékněte uvolněný konec lana záchytným zařízením (tažným okem na vašem voze) a zasuňte jej zpět do vnitřního pletení co nejdále.
  • Pomalu zatáhněte za místem vnitřního pletení. Lano se znovu sevře a je na této straně připraveno.
  • Postup opakujte stejným způsobem na opačném konci lana.

Vody do ostřikovačů s logem RoBiN OIL

altPrvním privátním produktem, který firma RoBiN OIL představila zákazníkům jsou kapaliny do ostřikovačů. Tyto kapaliny nabízíme v baleních 1, 3 a 5 litrů a to v sortimentu destilovaná voda, letní směs do ostřikovačů a zimní směs do ostřikovačů s chrakteristikou do -20°C a -40°C. Při použití těchto kapalin máte jistotu, že čelní sklo vašeho vozu bude za všech okolností čisté. Máme velkou radost z toho, že si motoristé tyto produkty oblíbili a že jejich prodeje neustále stoupají.

Výstražná vesta s logem RoBiN OIL

altFirma RoBiN OIL představuje další z řady produktů nesoucích její logo. Jedná se o výstražnou vestu odpovídající normě ČSN EN 471/2, která je vyhláškou č.168/2002 ustanovena jako povinná výbava vozu.

Vesta slouží ke zvýšení viditelnosti osoby na místech s vysokým rizikem dopravní nehody nebo dalšího nebezpečí (např. při opravách automobilů na silnicích, dopravních nehodách apod.). 

Je potřeba zdůraznit, že používání výstražné vesty je v jednotlivých zemích upravováno místně platnou vyhláškou. Před cestou do zahraničí je proto třeba seznámit se s konkrétní místní úpravou v dané zemi. Liší se mnohdy i určením místa, kde musí být vesta ve vozidle uložena.